Przejdź do komentarzy

Dlaczego warto u nas pracować?

8 powodów, dla których warto pracować w Almirall
1. Wpływ na życie innych.

Naszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów, co oznacza, ze pracując w Almirall, przyczynisz się do zmiany ich życia na lepsze. Cel ten stanowi podstawę wszystkich naszych działań, począwszy od etapu opracowywania koncepcji produktu do momentu wprowadzenia go na rynek. Oznacza to, że niezależnie od tego, w którym dziale firmy pracujesz, będziesz pracować nad rozwiązaniami korzystnie wpływającymi na życie pacjentów.

2. Innowacyjność.

Innowacyjność to jedna z wartości definiujących naszą firmę. Wierzymy, że jest ona kluczowym czynnikiem warunkujacym osiągnięcie sukcesu, dlatego stanowi centralny punkt naszej działalności. Posiadamy portfel najnowocześniejszych produktów, a aż 14% naszych pracowników zajmuje się pracami badawczo-rozwojowymi.

3. Rozwój.

Oferujemy dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy w organizacji, która rozwija się dzięki swojemu utalentowanemu zespołowi. Będziesz mieć możliwość rozwoju zawodowego na poziomie międzynarodowym. Nasza kultura oparta jest na ciągłym kształceniu, a jej podstawą są znaczące inwestycje w szkolenia. Nie tylko doceniamy talenty, lecz również pomagamy im się rozwijać.

4. Wzrost.

Firma Almirall rozwija się w skali międzynarodowej. Dołączając do nas, możesz pozytywnie wpłynąć na swój rozwój zawodowy i odegrać kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości firmy. Będziesz mieć możliwość udziału w różnorodnych projektach, które są źródłem ciągłych wyzwań i nowych doświadczeń. Oznacza to, że Almirall jest doskonałym miejscem na długoterminowy rozwój zawodowy.

5. Uczenie się.

W Almirall będziesz nieustannie zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Rozpoznawanie talentów to nasza pasja – dbamy o to, aby nasi pracownicy w pełni wykorzystywali swój potencjał.

6. Korzyści.

Nasza polityka wynagrodzeń pomaga nam promować kulturę opartą na wysokiej efektywności – zasady te określane są na podstawie standardów branży farmaceutycznej oraz rezultatów osiąganych przez każdego z pracowników. W Almirall nieustannie analizujemy wyniku badań wynagrodzeń w przemyśle farmaceutycznym we wszystkich krajach, w których działamy, aby zagwarantować naszym pracownikom konkurencyjne warunki wynagrodzenia i atrakcyjne świadczenia socjalne.

7. Ludzie i różnorodność.

Dołączając do Almirall, stajesz się częścią wysoce wykwalifikowanego zespołu składającego się z osób różnych narodowości i kultur, posiadających różnorodne talenty i specjalizacje, a współpracujących w dążeniu do tego samego celu. Tajemnicą naszego sukcesu są ludzie!

8. Nasza kultura.

Nasz kultura biznesowa opiera się na wartościach takich jak: Caring, Dedicated, Dynamic, Expert. Promujemy je poprzez różnego rodzaju programy rozwojowe, inicjatywy i kampanie komunikacyjne, aby stworzyć przyjazne środowisko służące indywidulanemu rozwojowi, pracy zespołowej, uczciwości i wzajemnemu szacunkowi.