Przejdź do zawartości

Pozyskiwanie licencji.

Twoje pomysły + Nasze doświadczenie = Doskonałe rezultaty.

Czy chcesz pełniej zaspokajać medyczne potrzeby pacjentów w każdym zakątku świata i o każdej porze? Almirall aktywnie poszukuje nowych możliwości pozyskania licencji na produkty innych firm, głównie produkty w fazach rozwoju klinicznego w specjalistycznych dziedzinach na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych.

Nawiązujemy partnerstwa z wizjonerami myślącymi podobnie do nas, aby poprawić opiekę zdrowotną pacjentów na całym świecie. Dzięki precyzyjnie zdefiniowanym obszarom terapeutycznym oraz prostej procedurze oceny wstępnej jesteśmy w stanie szybko reagować i sprawnie prowadzić negocjacje.

Bogate doświadczenie pozwala nam zaoferować znaczące korzyści firmom, które zdecydują się nawiązać współpracę partnerską z Almirall – dynamicznie rozwijającą się firmą globalną, która potrafi skutecznie wykorzystywać swoje atuty oraz pragnie nadać odpowiedni priorytet projektom realizowanym na podstawie pozyskanych licencji.

Model biznesowy Almirall to skuteczne połączenie nauki, prac badawczo-rozwojowych oraz rozwoju spółki, zaś pozyskiwanie licencji będzie nadal ważnym czynnikiem wpływającym na rozwój naszej firmy w przyszłości. Nasze najnowsze transakcje, w ramach których uzyskaliśmy licencje na nowe produkty (m.in. Sativex, Sitagliptin, Silodosin), to dowód na to, że firma Almirall znajduje płaszczyznę porozumienia z różnymi partnerami – od firm biotechnologicznych aż po wielkie koncerny farmaceutyczne.


Pozyskiwanie licencji w poszczególnych obszarach terapeutycznych.

Nie czekamy. Zamiast tego podejmujemy zobowiązania. Z tego względu Almirall zawsze poszukuje możliwości uzyskania licencji na nowe produkty, które umożliwią dostarczanie lepszych rozwiązań medycznych, aby zwalczać choroby skóry i spastyczność w SM. Nasze główne obszary terapeutyczne to:

 • Dermatologia, ze szczególnym uwzględnieniem takich wskazań, jak: nieczerniakowy rak skóry, atopowe zapalenie skóry/wyprysk atopowy, łuszczyca, trądzik, grzybica paznokci i inne podobne wskazania, na dowolnym etapie prac rozwojowych.
 • Stwardnienie rozsiane(SM) – wyłącznie w przypadku projektów na zaawansowanym etapie prac rozwojowych.


Proces licencjonowania: Maksymalizacja efektu.


 • OCENA
  ANALIZA

 • NEGOCJACJE DECYZJA

 • ROZPOZNANIE

 • ZARZĄDZANIETy + Almirall = Sposób na partnerstwo

Dowiedz się więcej o naszym modelu współpracy z partnerami biznesowymi – od zidentyfikowania możliwości aż po nawiązanie porozumienia:

 • IDENTYFIKACJA
  MOŻLIWOŚCI

  Identyfikacja
  Ocena wstępna

 • OCENA SYTUACJI

  Dogłębna ewaluacja
  Analiza „due diligence"

 • PARTNERSTWO

  Finalizacja umowy

 • DZIAŁ ROZWOJU KORPORACYJNEGO(CD)

  Identyfikuje okazje do partnerstwa oraz rozpoczyna przeprowadzanie oceny wewnętrznej

  CD

  Kieruje procesem negocjacji,dbając o interesy spółki podczas w ramach procedury finalizacji umowy

 • ZARZĄDZANIE
  PARTNERSTWEM

  Umożliwia udaną współpracę partnerów