Przejdź do zawartości
$ImageAlt.data

Nasze partnerstwo.

Wspólny rozwój. Współpraca, w tym partnerstwo i dzielenie się wiedzą, jest kluczowym czynnikiem mającym wpływ na opracowanie innowacyjnych rozwiązań medycznych dla obecnych pacjentów i przyszłych pokoleń. Zależy nam nie tylko na organicznej ekspansji naszej spółki, ale również na rozwoju wspólnie z wybranymi przedsiębiorstwami, które podobnie jak my poświęcają się innowacyjności i nauce. Partnerstwo umożliwia nam oferowanie zbilansowanego, konkurencyjnego portfela produktów oferującego innowacyjne rozwiązania dla pacjentów na całym świecie przy jednoczesnym poszerzaniu działalności spółki o nowe rynki.

Nasze partnerstwa obejmują każde ogniwo łańcucha wartości produktów medycznych; ich celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań farmaceutycznych w obszarach terapeutycznych i w miejscach, gdzie są najbardziej potrzebne. Nasze partnerstwo z innymi spółkami obejmuje już pierwsze etapy opracowania produktów, a kończy się na rejestracji produktu i wprowadzeniu go na rynek.

Koncentrujemy się na dostarczaniu lepszych rozwiązań medycznych dla pacjentów, wykorzystując w tym celu pozyskiwanie licencji oraz poszukiwanie partnerów strategicznych, aby sprzedać licencje na własne produkty badawczo-rozwojowe. Dołącz do nas, aby wspólnie poszukiwać rozwiązań, które poprawią stan naszego zdrowia w przyszłości.