Przejdź do zawartości

Kim jesteśmy.

Oddani Tobie. Zafascynowani nauką. Jako światowy lider w branży farmaceutycznych produktów na schorzenia skórne codziennie staramy się przekuć naszą wiedzę na praktyczne rozwiązania opieki zdrowotnej. Wykorzystanie nauki, inwestycje w badania i rozwój oraz zawieranie umów i porozumień strategicznych pozwoliło nam zbudować trwałe relacje z partnerami. Wspólnie z nimi dążymy do odkrycia rozwiązań medycznych, które poprawią życie obecnych pacjentów i przyszłych pokoleń. 

Służymy pomocą na każdym etapie realizacji łańcucha wartości farmaceutycznych, począwszy od uzyskania licencji, a skończywszy na skutecznym wprowadzeniu produktu na rynek. Dzięki rozwojowi firmy mogliśmy wykorzystać swoje zdolności i wysiłki, aby osiągnąć innowacyjność w wielu dziedzinach, w szczególności jeśli chodzi o leczenie wszystkich najpoważniejszych chorób skórnych; stało się to możliwe dzięki naszym rozwiązaniom dermatologicznym. Oferujemy naszą pomoc w każdej sytuacji i dostarczamy nasze innowacyjne produkty każdej osobie, która ich potrzebuje; dzieje się tak bez względu na to, czy naszym zadaniem jest opracowanie nowych i skutecznych leków na trudne do leczenia choroby dermatologiczne, czy też współpraca z naszymi partnerami, aby znaleźć nowe środki przeciwbólowe dla pacjentów ze spastycznością w przebiegu SM.

Zobowiązujemy się budować długotrwałe współprace w oparciu o rzetelne i przejrzyste informacje o naszych produktach leczniczych i projektach, a dzięki ciągłemu dialogowi z pacjentami i przedstawicielami służby zdrowia na bieżąco poznajemy ich potrzeby.

Centrala firmy Almirall mieści się w Barcelonie w Hiszpanii, a dwa nowoczesne zakłady produkcyjne znajdują się w Hiszpanii i w Niemczech. To właśnie tam opracowujemy i produkujemy rozwiązania, które zmieniają życie pacjentów na lepsze. Te nowoczesne obiekty wyposażone są w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz działają zgodnie z międzynarodowymi standardami produkcyjnymi (tzw. dobrymi praktykami produkcyjnymi). Główny zakład produkcyjny firmy, mieszczący się w Sant Andreu de la Barca w okolicach hiszpańskiej Barcelony, uzyskał certyfikację Europejskiej Agencji Leków (EMA) oraz Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Zaangażowanie i pasja Almirall umożliwiają ciągły rozwój spółki, już od samego momentu jej powstania w 1943 r. Obecnie z wyników naszej pracy korzystają tysiące pracowników ochrony zdrowia i miliony pacjentów na całym świecie. Nadal będziemy dostarczać rozwiązania, które przynoszą nowe możliwości opieki zdrowotnej; będziemy dalej współpracować z pracownikami służby zdrowia, aby doskonalić sposoby leczenia i poprawiać jakość życia pacjentów.