Przejdź do zawartości

Inicjatywy, które dodają wartość.

W Almirall nasze wartości organizacyjne widoczne są we wszystkim, co robimy. Są one integralną częścią wszystkich mechanizmów oceny (takich, jak plan rozwoju zawodowego i ocena 360º) oraz programów rozwoju.

W oparciu o nie opracowaliśmy szereg inicjatyw, aby każdy z pracowników mógł zapoznać się z wartościami Almirall i wcielać je w życie w codziennej pracy.

Wirtualna spolecznosc Adding Value(s).

Celem pierwszej wirtualnej spolecznosci Almirall byla rozmowa o naszych wartosciach. Grupa naszych pracowników spotkala sie, aby porozmawiac na temat kultury, która chcemy promowac. Efektem tych spotkan  byly nowe pomysly, wymiana informacji o najlepszch praktykach i omówienia nowych sposobów wdrazania tych wartosci w zycie.

Warsztaty na temat wartosci.

Podczas tych warsztatów pomagamy wszystkim pracownikom zajmujacym w Almirall stanowiska kierownicze zrozumiec i przyswoic znaczenie wszystkich naszych wartosci oraz to, jak przejawiaja sie one w relacjach z ich podwladnymi.

Prowadzimy równiez inne warsztaty dla pracowników  zajmujacych stanowiska kierownicze na temat rozwijania wartosci firmy w podleglych im zespolach.

Nagrody Corporate Values Awards.

Raz w roku organizowana jest gala wreczenia nagród Corporate Values Awards, które sluza wyrazeniu uznania dla najbardziej wyrózniajacych sie pracowników postepujacych zgodnie z naszymi wartosciami organizacyjnymi.