Przejdź do zawartości
$ImageAlt.data

Rozmowa kwalifikacyjna.

Rozmowa kwalifikacyjna jest tą częścią procesu rekrutacyjnego, dzięki któremu możemy Cię lepiej poznać i ocenić, czy Twój profil zawodowy pasuje do naszych potrzeb. Jednocześnie zyskujesz okazję, aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie oraz interesującym Cię stanowisku, a także zdecydować, czy odpowiada ono Twoim planom rozwoju zawodowego.

Właśnie dlatego w trakcie procesu rekrutacji organizujemy różne rozmowy i zachęcamy Cię do zadawania wszystkich nasuwających Ci się pytań. Jeżeli mamy razem pracować, musimy się najpierw dobrze nawzajem poznać.

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej będziemy zadawać pytania otwarte, dzięki którym zyskasz możliwość swobodnej wypowiedzi na temat swoich kwalifikacji i doświadczenia.

W Almirall rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są zgodnie z naszym modelem wartości.  Często pytamy o konkretne sytuacje, dlatego zachęcamy Cię do zastanowienia się nad rzeczywistymi przykładami z Twojego życia zawodowego. Gdy dowiemy się, w jaki sposób radziłeś/-aś sobie w określonych sytuacjach w przeszłości, będziemy mogli lepiej przewidzieć, jak zachowasz się w podobnych okolicznościach w przyszłości.

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej omówimy również najważniejsze kwestie dotyczące Twojego przyszłego stanowiska.

Chcemy, aby proces ten był wzbogacającym doświadczeniem, a zatem zachęcamy Cię do bycia sobą. Postaraj się też mówić zwięźle i zorganizuj swoją prezentację w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki temu spotkanie będzie przebiegać płynnie i w przyjemnej atmosferze.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele informacji o Almirall, które pomogą Ci lepiej zrozumieć naszą firmę, a także – być może – określić pytania, które zechcesz zadać w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Powodzenia!