Przejdź do zawartości

Proces rekrutacji.

Nasza polityka rekrutacyjna służy promowaniu rozwoju zawodowego w obrębie firmy. Dlatego właśnie informacje o wszystkich wolnych stanowiskach najpierw podajemy do wiadomości naszym obecnym pracownikom. Dzięki temu nasi pracownicy mogą szukać nowych okazji rozwoju zawodowego i podejmować nowe wyzwania w Almirall.

Rekrutacja zewnętrzna rozpoczyna się, gdy jesteśmy pewni, że nie uda nam się znaleźć osoby posiadającej odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie wewnątrz firmy.

Stworzyliśmy proces rekrutacji gwarantujący najwyższy poziom obiektywizmu i precyzji w zakresie wyboru właściwego kandydata. Jako kandydat możesz przejść różne etapy:

  • Rozmowa kwalifikacyjna

Celem rozmowy kwalifikacyjnej jest lepsze poznanie kandydata; jego motywacji i doświadczenia zawodowego, a także kompetencji i wartości, które może zaoferować naszej firmie. Jeśli zdecydujesz się na udział w rekrutacji, weźmiesz udział w co najmniej dwóch rozmowach kwalifikacyjnych – jednej z zespołem ds. zasobów ludzkich, a drugiej z osobą, która byłaby Twoim bezpośrednim przełożonym. W zależności od stanowiska możesz również zostać poddany innym ocenom.

  • Test "analiza profilu zawodowego"

Umożliwia nam on zrozumienie Twojej osobowości zawodowej.

  • Test językowy

Almirall jest międzynarodową firmą składającą się z zespołów o zróżnicowanych narodowościach. Język angielski jest naszym wspólnym językiem i dobre opanowanie go jest ważne dla zapewnienia prawidłowej i efektywnej komunikacji.

W trakcie całego procesu rekrutacji będzie prowadzić Cię zespół ds. zasobów ludzkich, który przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje na temat firmy oraz stanowiska, o które się ubiegasz.